Portal miłośników samochodów Amerykańskich

firmy porady newsy ze świata

NEWSY - AUTA Z USA

Auto-biografia Julia Hebdzyńska Girls Classic

 

Julia Hebdzyńska od dwóch lat prowadzi stronę Girls Classic. Jej celem było stworzenie miejsca, w którym dziewczyny, kobiety będą mogły wymieniać się uwagami dotyczącymi klasycznej motoryzacji i jednocześnie nie będzie to dla nich tematem tabu ani wykluczającym. Codziennie zachęca je do zgłębiania swojej pasji i odkrywania jej na nowo!
Poniżej kilka słów od założycielki strony girls-classic.pl

 

 

Spis treści

Girls Classic – Moja pasja

 

Na naszych social mediach zamieszczam zdjęcia, które sama zrobię na różnego rodzaju eventach. Staram się nie zamykać na konkretny “rodzaj” motoryzacji, jednak najbliższe mojemu sercu są youngtimery i auta zabytkowe. To wśród nich czuję się najlepiej i to one mnie najbardziej interesują! Na Girls Classic, można powiedzieć, że jestem odpowiedzialna za wszystko – od kontaktu z dziewczynami, które chcą opisać swoją historię na stronie girls-classic.pl, po tworzenie artykułów, planowanie, kontakt z mediami, organizację eventów i robienie zdjęć. Sprawia mi to niesamowitą radość i satysfakcję 🙂

Ideą Girls Classic jest chęć dzielenia się pasją i zamiłowaniem do klasycznej motoryzacji. Sama jestem zarówno teoretyczką, jak i praktyczką – lubię słuchać, poznawać, patrzeć, ale także często sama robię cokolwiek przy swoich samochodach. Nie są one zbyt zaawansowane technicznie, dumnie reprezentują prostotę konstrukcyjną lat 80. XX wieku. Lubię odkrywać nowe rzeczy, a one mi właśnie na to pozwalają.

 

Girls Classic – Drugie urodziny

 

Girls Classic kilka dni temu obchodziło swoje drugie urodziny. Z tej okazji z zaprzyjaźnionymi fotografami w ekipy Wild Shooters postanowiłam zorganizować pierwszy rajd. Przygotowań było naprawdę sporo, ale jak się okazało – było warto. Był grill, konkursy i dużo rozmów. Wszyscy bawili się dobrze, a dla mnie to najlepsza nagroda!

 

Girls Classic – Projekty

 

Nie zwalniamy tempa i w nadchodzących miesiącach mamy zamiar pojawić się na kilku imprezach. Między innymi będą to cykliczne spotkania amerykańskiej motoryzacji pod nazwą Amcarowych Wtorków. Chłopaki robią super robotę i aż chce się czekać na takie spotkania, pomimo braku amcara 😉

 

Będzie można nas również spotkać na “Klasycznym Koneserze po raz trzeci”, na kilku rozpoczęciach sezonu, jak i innych imprezach.

 

Już niedługo mamy zamiar ruszyć z nowym projektem. Zapraszam do śledzenia strony, by być na bieżąco z informacjami 🙂

 

GirlsClassic

GirlsClassicMoto

AUTA Z USA 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone