Portal miłośników samochodów Amerykańskich

firmy porady newsy ze świata

NEWSY - AUTA Z USA

Niemieckie samochody luksusowe, które warto sprowadzać do Polski

Import niemieckich aut luksusowych z USA to opłacalny pomysł, który może zapewnić oszczędności od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mamy na myśli przede wszystkim samochody klasy Premium, czyli Mercedesa, BMW oraz Audi. Sporą popularnością cieszy się także Porsche.

Zasada jest prosta – im droższy samochód z Ameryki chcemy sprowadzić, tym więcej możemy zaoszczędzić. Istotny jest także kurs dolara – im tańsza jest amerykańska waluta, tym więcej pozostanie nam na koncie.

Co więcej, zyskujemy podwójnie, ponieważ auta niemieckie produkowane na rynek amerykański bardzo często wyróżniają się bogatszym wyposażeniem niż auta przemierzające europejskie drogi.

Kierowcy zza Oceanu preferują także mocniejsze silniki, więc import niemieckiego auta z USA bardzo często pozwala cieszyć się większą liczbą koni mechanicznych.

Polacy chętnie kupują wyremontowane modele najnowszej oraz starszej generacji po kolizjach oraz auta powypadkowe.

Warto podkreślić, że warto zlecić usługę sprowadzenia samochodu dobrej firmie specjalizującej się w imporcie aut z USA, która w naszym imieniu dokładnie zweryfikuje stan techniczny pojazdu.

Spis treści

Jakie luksusowe auta niemieckie z USA najczęściej sprowadzają Polacy?

Sprawdź, jakie modele cieszą się największą popularnością!

Mercedesy z USA

Polacy bardzo chętnie sprowadzają z USA Mercedesy, które na rynku amerykańskim występują przeważnie w bardzo bogatych wersjach. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście popularne klasy C i E, ale w ostatnim czasie nasza firma odnotowuje coraz większy apetyty na klasę S oraz Mercedesa ML.

 

mercedesy z usa

BMW z USA

Import BMW z USA obejmuje przede wszystkim popularne sedany „trójki” (zwłaszcza z serii F30, F31 i F32), mocne BMW 5. Polacy chętnie sprowadzają także SUVY: X3, X5 i X 6 oraz sportowe Z3 lub Z4.

 

bmw z usa

Audi z USA

Miłośnicy Audi najczęściej sprowadzają z USA auta z serii A3, A4, A6, a coraz częściej A8. Dużą popularnością cieszą się luksusowe SUVY Q7 oraz Q8. Klienci, którzy preferują eleganckie limuzyny poszukują modeli S7, a także S8, które w młodych rocznikach na europejskim rynku samochodów używanych osiągają kosmiczne ceny. Z USA można sprowadzić je o wiele taniej.

 

audi z usa

 

Porsche z USA

Wielu naszych Klientów pyta o Porsche Cayenne z bogatą wersją wyposażenia oraz legendarne Porsche Carrera – także o te ze starszych generacji. Koneserzy sportowych samochodów poszukują także na giełdach modelu Cayman. Sporą popularnością cieszy się także Panamera.

 

porche

 

Niemieckie auta klasy Premium sprowadzane z Ameryki

Jeśli szukasz luksusowego auta niemieckiej klasy Premium z bogatym wyposażeniem, ale nie chcesz zapłacić kosmicznych pieniędzy, to import auta z USA jest idealnym rozwiązaniem.

Po mimo dodatkowych opłat wiążących się z transportem, opłatami celnymi oraz koniecznymi przeróbkami sprowadzonego samochodu sumarycznie zapłacisz mniej. Aby uniknąć zbędnego ryzyka warto wybrać odpowiedzialną i rzetelną firmę specjalizującą się w sprowadzaniu aut zza Oceanu.

AUTA Z USA 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone