Portal miłośników samochodów Amerykańskich

firmy porady newsy ze świata

NEWSY - AUTA Z USA

Sportowe sedany z USA – poczuj zapach pieniędzy i luksusu

sportowe sedany z usa

 

Jak najbardziej można je kupić w Polsce. Po co więc sprowadzać sportowe sedany z USA? Oczywiście chodzi o pieniądze. Sprowadzenie tego samego samochodu ze Stanów może po prostu kosztować nawet o kilkadziesiąt tysięcy mniej. Co więcej, oprócz oszczędności możemy zyskać lepsze wyposażenie.

Import powypadkowego auta z USA jest tym bardziej opłacalny, im większy mamy budżet. Krótko mówiąc, na plusie będziemy najbardziej wówczas, gdy zdecydujemy się na import aut luksusowych, np. Mercedesa, BMW, Audi, Lexusa czy Jaguara. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie sedany z USA najchętniej sprowadzają Polacy.

 

Spis treści

Import aut z USA – luksusowe sedany

 

Prestiż nigdy nie będzie tani – zwłaszcza w Europie. Nowy sedan wysokiej klasy to często nieosiągalne marzenie. W rachubę wchodzą więc samochody używane oraz powypadkowe. Właśnie dlatego import luksusowych sedanów z USA cieszy się dużym zainteresowaniem.

Sprowadzenie samochodu zza Oceanu to alternatywa dla aut z Niemiec, która zapewnia często o wiele niższe ceny i dużo większy wybór.

 

Sedany Mercedesa z USA

 

Jeśli luksusowy sedan to Mercedes, ponieważ niemiecka marka nadal pozostaje światowym liderem sprzedaży w segmencie Premium. Polska nie jest wyjątkiem, a Mercedes niezmiennie od lat zajmuje najwyższe miejsca na liście motoryzacyjnych kierowców znad Wisły – co ważne – reprezentujących różne grupy wiekowe.

Z roku na rok rekordy popularności biją Mercedesy klasy C i E. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się sportowe modele AMG. Dzięki o wiele niższym cenom nabywców znajdują także limuzyny klasy S. Polacy decydują się na import z USA powypadkowych mercedesów nowych, jak i kilku- oraz kilkunasto-letnich. Wysoka jakość Mercedesów produkowanych na amerykański rynek sprawia, że chętniej kupujemy auta właśnie tej marki.

 

Sedany BMW z USA

 

Magia marki BMW polega na tym, że 10-letnie i starsze sedany prezentują się wspaniale, a ich silniki zachwycają dynamiką. Oczywiście nawet nie wspominamy o nowszych modelach. Nic więc dziwnego, że na liście popularnych sedanów z USA tradycyjnie wysokie miejsce zajmuje BMW – przede wszystkim topowe odmiany bawarskiej marki, czyli M3 oraz M5.

 

Sedany Audi z USA

 

Jak widać w naszym zestawieniu królują niemieckie marki. W katalogu importowym sedanów wysoką popularnością cieszą się sportowcy, czyli Audi S3, Audi S4, a nawet Audi RS. Te limuzyny o muskularnej sylwetce zachwycają swoim designem oraz mocą silników. Prestiż w pakiecie.

 

Sedany Lexus z USA

 

W ostatnim czasie Lexusy robią pierwszej trójce poważną konkurencję. Polacy coraz chętniej sprowadzają z USA modele ISF oraz IS350. Ich cena za Oceanem pozytywnie zaskakuje. Warto rozważyć zatem tę opcję, planując zakup sportowego sedana.

 

Sedany Jaguar z USA

 

XE, XJ, XJR, a nawet F-Type… Miłośnicy Jaguara mają w USA prawdziwe Eldorado. Decydując się na sprowadzenie rasowego sedana marki Jaguar z USA mamy szansę sprowadzić topowy model o kilkadziesiąt tysięcy taniej. Na rynku importowym od kliku lat obserwujemy większe zainteresowanie tą marką wśród Klientów, którzy pragną luksusowej elegancji, charakterystycznego stylu oraz przyjemności dynamicznego przyspieszenia.

AUTA Z USA 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone